למה ערכות יצירה (קיטים)?

אם את חובבת CRAFT, וחנויות יצירה עושות לך את זה, סביר להניח שמצאת את עצמך באחת הסיטואציות הבאות:

 1. הלכת לחנות יצירה, עמדת באיזור המוצרים שאת אוהבת ואז שאלת את עצמך "מה זה הקיר הזה"? את לא יודעת מה לבחור, לקחת את הרגליים ויצאת מהחנות בלי לקנות כלום.
 2. הלכת לחנות יצירה, נכון, המבחר קצת מבלבל אבל הצלחת להתגבר וניגשת לקופה עם שקית מלאה במוצרים, שילמת סכום נאה, הגעת הביתה.
  עד היום השקית סגורה במגירה. את רק מחכה ליום מתאים כדי להתחיל
  TODAY IS NOT A GOOD CRAFTING DAY
 3. הלכת לחנות יצירה, הגעת לקנות רק משהו קטן למשהו הגדול שאת כבר מסיימת בבית, הצלחת לבחור! הגעת הביתה, זה לא מתאים. זה גדול מדי/רחב מדי/זהב מדי
  אוף צריף לחכות לשישי הבאה כדי לנסוע שוב לחנות לקנות עוד משהו..
 4. הלכת לחנות יצירה. הגעת רק כדי לקנות צבע אחד. את לא זוכרת איזה צבע זה היה. החלטת לקחת גם את השני. והשלישי. הם נורא יפים ובטוח תשתמשי בזה מתישהוא. הגעת הביתה, ביקשת מבעלך שיתקין לך עוד מגירה..

אז למה ערכות יצירה (קיטים)?

 1. כי בקיט – את מקבלת את כל החומרים והכלים שאת צריכה, כדי לעשות את המוצר שבחרת ושאת יודעת בדיוק איך הוא ייראה בסוף.
 2. כי בקיט – מישהו כבר עשה את כל הטעויות לפנייך, וההנחיות שתקבלי כל כך ברורות, כך שלא תעשי את הטעויות האלה בעצמך, ולא תצטרכי להתחיל מהתחלה.
 3. כי בקיט – תוך מספר שעות את מסיימת ויש לך PIECE OF CRAFT ביד. אולי אפילו תספיקי לעשות שניים. לא תצטרכי לבזבז את השעות הבודדות שהיו לך השבוע ליצירה, בשיטוטים בולעי זמן באינטרנט אחרי הדרכות וסרטונים.
 4. כי קיט זה כרטיס כניסה לעולם חדש של יצירה, תחום שתמיד רצית ללמוד אבל לא ידעת איך, ומתי ומה לקנות. ואת יכולה לעשות אותו מתי שתרצי בדיוק כשנוח לך.
 5. כי את מה שתלמדי דרך הקיט את יכולה ליישם ביצירות הבאות שלך. עכשיו כבר תדעי בדיוק מה לקנות, תוכלי להשתמש בטכניקות שלמדת, ובכלים שנשארו לך לתמיד מהקיט הקודם
 6. כי בקיט את יודעת בדיוק איך ייראה המוצר שאת עושה ובאיזה צבעים. לא צריך לנסות ולדמיין ולהתאים צבעים ולהתלבט שעות.
 7. כי בקיט, אם בכל זאת יהיו לך שאלות, תמיד תוכלי לפנות לאמן שיצר למענך את הקיט והוא יענה על כל שאלותייך כדי שתוכלי לסיים את היצירה שלך ולא להחזיר את החומרים למגירה.

הערכות עוזרות לי מאד להתמודד עם השפע הענק-הבלתי-ניתן-לעיכול-וגוזל-הזמן-הזה של תחומי יצירה, חומרים, טכניקות, הדרכות, סרטונים ומה לא…
ערכות שמיוצרות בידי אומן, CRAFTER, שיש בתוכן את כל מה שאני צריכה: חומרים, כלים, הנחיות ברורות ומפורטות –  הן כייף גדול ובאמצעותן אני יכולה לעשות את ה PIECE OF CRAFT שלי.

אז אם זה לא היה ברור עד עכשיו, אתמקד כאן ביצירה באמצעות ערכות/קיטים

TO BE CONTINUED…

 

מישהו מסוגל לעמוד בכל המגוון הזה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *