נעים מאד

שמי דלית, תודה שהגעת לבקר ב- MY PIECE OF CRAFT : )

מאיפה הכל התחיל?

הכל התחיל בילדותי,
תמיד נמשכתי לתחביבים הקשורים בטקסטיל, אהבתי להיות מוקפת בחוטים ובדים ועבודות רקמה שלי קישטו את בית הורי.
עם השנים התחביבים נדחקו הצידה אבל האצבעות אף פעם לא הפסיקו לדגדג…

לתואר הנדסת טקסטיל ב"שנקר" הגעתי במקרה, לאחר שנתקלתי בפרסום בדפי העיתון. בחרתי בו בלי לחשוב פעמיים, בתקוה שאוכל לשלב "מקצוע" עם האהבה שלי לטקסטיל.
ואכן, במהלך הלימודים, המספרים והנוסחאות התערבבו עם לימודי האריגה והסריגה והייתי מוקפת בעולם נפלא וצבעוני של עיצוב והשראה.

במהלך השנים, המשכתי ללימודי מנהל עסקים וצברתי ניסיון מקצועי של כ- 20 שנה כמנהלת מסחרית בחברות קמעונאות מובילות בתחום הטקסטיל, האופנה והלייף-סטייל ובסיוע לחברות בפיתוח ערוצי מכירה בחו"ל.

על MPOC

MY PIECE OF CRAFT נולד ב 2016, בתקופה שבה גרתי בגרמניה, בעקבות הזדמנות נפלאה לעשות רילוקיישן למספר שנים עם משפחתי. דמיינו איך זה לפתוח פרק חיים חדש במדינה זרה, כשאני לא דוברת את השפה, בחוץ קר ומושלג, עדיין ללא מעגל חברים ולעומת זאת – פתאום, עם הרבה זמן פנוי…

באופן טבעי ובלי שתיכננתי, התחברתי חזרה לתחביבים שלי וליצירה. הלכתי לירידים מקומיים, תערוכות, שווקים וסדנאות, טיולים בעקבות אומניות, חוויתי את תרבות ה -HAND MADE  המקומית הכל כך מפותחת, לימדתי את עצמי מלאכות חדשות ושוב הייתי מוקפת בהשראה, שציידה אותי ברצון ליצור עוד ועוד וגם לחלוק את החוויות הרבות שעברתי.

את MPOC הקמתי אז כאתר תוכן, שבו חלקתי את חוויותי וכתבתי סקירות על טרנדים והדרכות יצירה. כל כולי הייתי ממוקדת ברצון להעביר הלאה את התשוקה למלאכות יד, בעיקר בתחום הטקסטיל.

הבערה הפנימית הזו, שליוותה אותי תמיד, המשיכה והתעצמה גם כשחזרתי לארץ. ומאז, לאחר שהחלטתי להניח בצד את מסלול ה"קריירה" שלי, שיניתי פאזה ואני עושה את מה שאני הכי אוהבת – אני עושה לכן חשק.

חשק ליצור, להתנסות בטכניקות וחוטים חדשים, לבוא לסדנאות, להכיר עולם חדש של יצירה שלא הכרת, לשמוע על טרנד חדש, לנסוע ליריד יצירה, להשקיע בעצמך זמן איכותי כייפי שהוא רק שלך, לפגוש נשים שחולקות את אותם תחביבים כמו שלך –  you name it…

כשאתן שולחות לי תמונה של עבודה נוספת שעשיתן אחרי סדנה, בעקבות מה שלמדתן – אתן עושות לי את היום.
כשאתן מראות לי עבודה שעשיתן מחומרים שקניתן ממני – אתן עושות לי את היום!

וכשאתן אומרות לי שכבר הרבה זמן לא הצלחתן להתרכז ולהתנתק מהעולם למשך כל כך הרבה זמן – אני מגשימה את החזון שלי, כי אני יודעת שכל אחת מכן מאד גאה ב Piece of Craft שהיא יצרה במו ידיה.

אז מה תמצאי כאן?

MY PIECE OF CRAFT – עולם של יצירה חווייתית מתמשכת

  • סדנאות יצירה והדרכות ללימוד מיומנויות בתחום הטקסטיל, כדוגמת מקרמה ואריגה. 
  • חנות בוטיק און-ליין לחומרי יצירה וערכות יצירה שנבחרו עבורך בפינצטה, ואשר ישמשו אותך בהכנת היצירות שלך.   
  • מדריכים וירטואליים להכנת עבודות יצירה
  • בלוג – תכנים, טרנדים, מידע ומקורות השראה שישלימו את חוויית היצירה שלך

מתרגשת ומצפה לפגוש אותך
באחת מהחוויות של MY PIECE OF CRAFT 
נתראה,

   דלית קדרון